Škoda Octavia
Combi 1.2 TSI Greentech Style Navi|Clima|Cruise|PDC V+A|Stoelverwarming|Bluetooth|6 Bak|110pk|APK tot 05-2027
Direct kopen, basisprijs: € 6.999,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.999,-
LEASEPRIJS: € 115,35 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.399,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Octavia |
|---|---|
| Uitvoering: | Combi 1.2 TSI Greentech Style Navi|Clima|Cruise|PDC V+A|Stoelverwarming|Bluetooth|6 Bak|110pk|APK tot 05-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 januari 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 186.534 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 115,35 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.999,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XZ-034-X |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 670 kg |
| Gewicht: | 1.152 kg |
| Wielbasis: | 269 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.822 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 620 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Black Magic
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chromen raamomlijsting
- dakrails
- LED achterlichten
- mistlampen voor
- regensensor
- Sunset
- Infotainment
- Navigatie Amundsen met 6,5 inch kleuren touchscreen inclusief data West-Europa
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- Telefoon pakket
- Interieur & Comfort
- Climatronic, elektronische airconditioning met 2 klimaatzones
- Stoelverwarming op de voorstoelen
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Hill hold control
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- Parkeersensoren achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- 5 Deurs
- 6 Bak
- 81kw-110pk
- Armsteun Voor
- Bluetooth
- Climate control
- Lichtmetalen velgen
- Navigatie
- Parkeersensoren Achter
- Parkeersensoren Voor
- RDW-leges
- Stoelverwarming